Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Роман Іванько, співак
Ведучий: Владислав Бондарков

 

  Відомий нашим слухачам співак Роман Іванько випустив нову збірку пісень. Деякі з цих пісень ви можете почути у нашій програмі. Роман розповідає, про що вони, а також ділиться свідченням, як Господь підтримував його родину у непростий період карантину, а ще у чому, на його думку, полягає щастя.

 

«... Моя дружина... говорила, що мені треба займатися тим, що я люблю, тим, що я вмію, і всіляко підтримувала... Плюс ось те коло - люди, які є, аудиторія, реально вони послужили для мене якоюсь підтримкою, підбадьоренням, і словами, і фізично, і матеріально...»

 

«Я зрозумів, що є все ж щастя, в Бозі, в церкві, і воно лежить у близьких взаєминах з Богом. Природно, я почав усе це переживати всередині, звідси пісні якісь з'явилися. І досі для мене ця тема така ось близька, рідна. Тобто, те, про що мені хочеться постійно говорити, постійно співати...»

 

«У мене така благодать є - бути ось у різних церквах, у різних деномінаціях... Я почуваюся співпрацівником у цьому. Бог якось робить, що моя творчість, мої пісні в цьому напрямку теж трудяться. І таке відчуття є у мене, що Бог нас усіх... ніби лікує... Ось нині такий етап, що Бог нас лікує і відновлює»

 

«Бог радіє за всіх нас і чекає, що ми всі виростемо і будемо такими цілісними всередині людьми, без відторгненості, без сирітства, без якогось суперництва церковного. Він готує нас для того, щоб дійсно принести слово пробудження...»

«... Тому така пісня з'явилася - що крила давно відросли. Точно так само якихось птахів мама вчить літати, вона їх зі скелі або з гнізда викидає, пташеня вниз летить і потім раз - і вгору піднімається. Точно так само в цій пісні: я, в принципі, готовий, але все ж треба мене трішки підштовхнути...»