Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У Камінній залі Закарпатської облдержадміністрації священнослужителі 12-ти релігійних конфесій провели спільну молитву за воїнів 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які повертаються на Донбас для захисту України.  Захід, ініційований єпископом Ужгородським і Закарпатським Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофієм, у такому форматі відбувся вперше. У ході зібрання присутні підписали історичний документ – Декларацію про створення Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття.

Серед учасників Ради - керівники закарпатських баптистів, п'ятдесятників, реформатів, адвентистів, вірменської церкви, римо- і греко-католиків, місцевих православних єпархій.   

Старший єпископ Василь Райчинець, зокрема, зазначив: «Ми будемо звертатися до представників влади, аби спільно ухвалювати рішення для кращої долі рідної неньки України».

Служителі виголосили молитви за мир і спокій у державі, за підтримку воїнів, увесь український народ і добробут на Закарпатті. Про це повідомляє сайт «Релігія в Україні».