Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ірина Арсентьєва, мама 12-х дітей, яка понад рік боролася з раком молочної залози, відкрила «Школу Квітни». В осередку люди, які зіткнулися з хворобою, зможуть обмінюватися досвідом, спілкуватися з тими, хто переміг рак, знаходити підтримку і сили для боротьби з недугою.


 Ірина розповіла: «Коли мені поставили діагноз рак і підтвердили його в чотирьох клініках, мені було важливо поспілкуватися з тим, хто зміг впоратися з бідою, щоб побачити світло в кінці тунелю». Зазнавши хвороби і видужавши, Ірина Арсентьєва загорілася ідеєю створення осередку для тих, хто бореться з раком і потребує підтримки. Так на світ з'явився новий проект - «Школа Квітни».

Зустрічі у ній планують проводити раз на місяць  у затишній і дружній атмосфері. До спілкування запрошуватимуть не тільки хворих, але і їхніх родичів. Ірина Арсентьева сподівається, що «Школа Квітни» стане школою оптимізму і сенсу життя, місцем, де «рятують кораблі і показують їм шлях до пристані". Про це повідомляє сайт «Global Christian Support».