Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Ельвіра Чорнобров
Програма: «Світло підтримки» (частина 2)
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  У першій частині інтерв’ю з Ельвірою Чорнобров ми розповіли вам, дорогі друзі, про те, як Господь знайшов її у цьому світі і допоміг стати на шлях віри. А потім – урятував і її чоловіка, котрий 15 років вживав наркотики. Начебто життя налагодилось. Але раптом, у кабінеті лікаря, подружжя дізнається, що чоловікові лишається жити всього півроку, у нього – рак четвертої стадії…

…Про те, як віра допомогла родині подолати і це випробування, слухайте (і дивіться) у другій частині історії нашої гості. Від себе лише додамо, що Господь не стомлюється слухати наші молитви. І не зменшує Своєї милості до нас.  Він чує та рятує, допомагає та зцілює. Тож нехай і ця програма (яка так і називається – «Світло підтримки») – підбадьорить та надихне вас.

 

«Я скажу так: коли ось настало це випробування з онкологією, я думала, що на цей раз я вже не витримаю. Усе. Можливо, прийшла така ось сильна втома і десь підкралося розчарування. Можна так сказати, що наполовину воно навіть мене почало опановувати, воно почало мене контролювати: «Але, Господи, навіщо було взагалі тоді [чоловіка] від наркотиків звільняти?..»

«Найважливіший герой, будемо говорити так, у цій всій історії - це сам хворий. Потрібно розуміти: хоч якою б я була дружиною віри, хоч як би я його любила (звичайно, мої молитви - це підтримка), але все залежить від людини. Я б порекомендувала не здаватися. Друге: найголовніше - це оточити себе правильними людьми, які будуть твою віру підтримувати...»

 

«Не можна покладатися тільки на лікування, на той чи інший препарат. Повинно бути комплексне лікування. Що я маю на увазі? Це дух, душа і тіло. Я вірю в те, що коли зцілюється дух, зцілюється душа, тіло - воно на автоматі підєднується»

 

«Коли ти в тонусі, - так, болить, але  ти прориваєшся крізь біль і ти до Нього звернений, твій фокус - на Ньому, на Світлі...»

 

«І ось він [чоловік] просто почав приходити до Христа, і ототожнюватися з Ним, брати від Нього, шукати Його лиця, просочуватися Його Словом»

 

«Ви уявіть: Господь такий чудовий. Ми всього лише зробили 3 хіміотерапії, хоча призначили мінімум 10. Чоловік зробив три і на третій Господь йому сказав зупинитися: «Я приготував інший шлях»... І ми рік не з'являлися взагалі в онкології. Рік. Ось молилися, вірили, стояли на Слові, міркували про Його любов... І через рік я йому [чоловікові] кажу: «Юрцю, поїхали аналізи здамо». Він каже: «Ні. Навіщо? Я ранами Ісуса Христа зцілений»