Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У Мінську відкрилася виставка «Білорусь і Біблія». Подія є продовженням святкування 500-річчя білоруського Святого Письма. Вперше до країни привезли раритети світового значення: близько двох сотень унікальних рукописів і стародруків, які відображають історію створення, поширення і збереження Біблії.

На виставці можна побачити видання Святого Письма різними мовами світу, багато з яких ніколи раніше не експонували в країнах Центральної та Східної Європи.

В експозиції демонструють рукописні Тори часів Ісуса Христа, Послання святого апостола Павла до коринтян на папірусі, унікальний рукописний документ Тридентського собору. Привертає увагу відвідувачів індійська Тора, увінчана короною. А книжковий фонд Національної бібліотеки Білорусі дозволив показати Слуцьке і Туровське Євангелії, видання Франциска Скорини та його послідовників, шедеври видавничого мистецтва знаменитих друкарів, а також приклади художнього оформлення Святого Письма кращими майстрами давнього часу і сьогодення.

Цікаво також, що виставка має інтерактивний формат. Її мета – контактувати з людьми і розмовляти з ними про Біблію, повідомляє портал Інвікторі.