Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Виставка «Боже домобудівництво в Україні»

22 квітня 2019 р. у ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»» (вул. Хрещатик, 2) відбудеться виставка «Боже домобудівництво в Україні».
 
Громадський проект «Серце горлиці», який об’єднує волонтерські, ветеранські та релігійні організації вже не вперше проводить акції та заходи, спрямовані на духовне оздоровлення дітей та батьків. Метою є створення громадської платформи для координації і взаємодії громадських та релігійних організацій, та створення умов для нормальної життєдіяльності сімей, які виховують дітей з особливими потребами, малозахищених верств населення, учасників АТО та вимушених переселенців.
 
За підтримки партнерів та співорганізаторів планується провести виставку дитячих малюнків «Духовна святиня рідного краю» в рамках виставки «Боже домобудівництво в Україні» з метою залучення особливо вразливих верств населення до духовного зцілення через вивчення Святого Письма та Божого плану в житті людини.
 
Відбудеться показ благодійної вистави, майстер-класи для дітей, благодійний ярмарок та «солодкий стіл». Дітям будуть подаровані Біблії та надана допомога у вирішенні духовних потреб. Захід відвідують також і ветерани АТО з Київського шпиталю.
 
До участі у виставці запрошені юні художники шкіл-інтернатів для дітей з особливими освітніми потребами.
 
Програма заходу:
  • 14:00 – відкриття виставки, подарунки дітям, молитва.
  • 15:30 – майстер-класи для дітей та ветеранів АТО, індивідуальні консультації за потребами, молитва зцілення.
 
Майстер-класи:
  • для юних журналістів – від дитячої програми «Малювака»;
  • майстер-класи з малювання від арт-терапевтів, ігри від журналу «Стежинка»; мандрівка по Біблії через живопис видатних художників.
 
З повагою, керівник проекту «Серце горлиці», керівник відокремленого підрозділу в м. Києві «Капеланська варта» АПКУ, Олеся Доліна.