Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

«Бо дуже могутня ревна молитва праведного!». Біблія, Якова 5:16
  У зв'язку з карантином у нашій державі та введенням в окремих регіонах режиму надзвичайної ситуації, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 25 березня Днем загальної молитви і посту за Україну.

  У зверненні Ради церков, зокрема, зазначено: «...Ми закликаємо віруючих різних конфесій, а особливо тих у нашій державі, від кого зараз залежить ухвалення складних та відповідальних рішень, у цей день проявити смирення і покаяння перед Богом, залишаючись кожен у місці свого перебування. Закликаємо всіх віруючих звернутися до Всевишнього з молитвою про захист життя та здоров’я кожної людини, подання допомоги у боротьбі з пандемією, про лікарів та всіх, хто жертовно служить ближнім, про зцілення уражених хворобою, про мудрість і наснагу щодо вжиття практичних заходів для недопущення поширення коронавірусу в Україні та світі...».

  Рада Церков і релігійних організацій також закликала зберігати віру, мир та спокій у серцях. «З Божою допомогою виклик, що постав перед усіма нами, буде подоланий, в тому числі завдяки особистій відповідальності кожного…» - зазначено у зверненні. Про це інформує сайт «Релігія в Україні».