Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Світлі гості Світлого радіо


Напередодні Першої церемонії вручення премії "Християнський хіт 2021" в гостях у Світлого радіо "Еммануїл" були учасники гурту "Unison Band"  Володимир Хлиста й Ілля Небесний. 

Володимир - автор пісень й аранжувань, Ілля - один з вокалістів та гітарист гурту. Ці молоді люди не лише є чудовими музикантами, але й представниками музичного руху "Живий звук".


Відкриємо не таємницю: "Живий звук" вперше організував конкурс авторської християнської пісні, який не має жодних обмежень стосовно віку, статі та музичного формату! 

Кожен автор і виконавець пісень може взяти участь у вокальних змаганнях, представити свою творчість, познайомитися з іншими музикантами й отримати незабутній досвід. Професійні музиканти можуть отримати підтримку мас-медіа і відповідний PR.


Концерт за участі фіналістів конкурсу, вручення цінних призів і премій відбулися 5 лютого 2022 року в приміщенні ІБЦ м. Ірпінь.

Дякуємо "Живому звуку" за відкриття нових талантів і чудові хіти, які протягом року звучатимуть для усіх поціновувачів християнської музики!