Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

«Християнський хіт-2020»


Наприкінці 2020 року музичний Рух «Живий Звук», який являється Спільнотою лідерів прославлення та музикантів-християн України, проводив власний хіт-парад «Християнський хіт-2020». Мета проекту – допомогти молодим українським музикантам, авторам і виконавцям розповсюджувати та популяризувати власну творчість.
 
Впродовж 19-30 січня у Instagram (https://www.instagram.com/live.sound.movement/), а також на YouTube каналі можна було прослухати 15 пісень українських християнських гуртів та виконавців, а також – проголосувати за ту, яка була найбільш до вподоби (у Instagram).
 
Світле радіо теж долучилося до цього цікавого проекту. Протягом тижня – із 25 до 29 січня, щодня в ефірі радіо ми знайомили наших слухачів із учасниками хіт-параду, а також – з їхніми піснями. Окрім того, інформація про хіт-парад була доступна у соцмережах радіо «Еммануїл».
 
А вже з 1 до 5 лютого ми проводимо власний хіт-парад для слухачів нашої радіостанції: щодня о 19:00 в ефірі Світлого радіо звучить по 3 пісні, а вже о 19:20 – кожен слухач може долучитися до голосування, надіславши номер пісні, яка сподобалася саме цього дня.
 
Найближчими вихідними ви знову зможете прослухати усі 15 пісень, написаних українськими християнськими виконавцями у 2020 році. Будемо молитовно підтримувати кожного учасника, щоб Господь давав нові ідеї, сили і натхнення для Його прославлення. Будемо дякувати Богу за талановиту християнську молодь України!
 
Дякуємо музичному Руху «Живий Звук» за популяризацію християнської музичної творчості, а також за співпрацю із нами!
 
Ознайомитися із усіма 15-ма хітами можна за посиланням: 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLXvsI9RnbzGFN4ohOLzx0K7FMmQK-Lto4&fbclid=IwAR2IduX_uKIwA_7KruT76eBXUD8MXJI5OwHdGq9UbyrC-k2BEicZ77TtMnk