Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 Компанія «Нафтогаз Трейдинг» встановила порядок оформлення та подачі документів релігійними організаціями для постачання природного газу на 2023 рік за фіксованою ціною. 

Відповідно до рішення уряду ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» буде укладати договори з релігійними організаціями відповідно до примірного договору. При цьому ціна на природний газ залишатиметься фіксованою до 31 грудня 2023 року включно і складатиме 16554 гривень за 1000 куб. м., що включає ПДВ та плату за транспортування магістральними мережами.

Для укладання договору постачання природного газу на 2023 рік релігійним організаціям необхідно подати до Нафтогаз Трейдинг такі документи:

1. Підписаний типовий договір;

2. Супровідний лист:

Зазначені документи мають бути оформлені наступним чином:

1. Типовий договір (у форматі PDF) необхідно роздрукувати у двох примірниках. Заповнити інформацію, що стосується релігійної організації. Договір має підписати керівник або уповноважена особа та засвідчити печаткою (за наявності). 

2. Супровідний лист необхідно роздрукувати на бланку релігійної організації, вказати дату та вихідний номер, а також додати всі документи, що зазначені у додатках. Лист має підписати керівник або уповноважена особа релігійної організації. 

3. У супровідному листі та договорі слід обов’язково зазначити телефон та електронну адресу контактної особи від релігійної організації.

4. Зазначений вище пакет документів необхідно надсилати до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»:

  • Укрпоштою (рекомендованим поштовим відправленням) на адресу: вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116; або
  • Новою Поштою (за рахунок відправника) на відділення № 70 у місті Київ (отримувач – Нафтогаз Трейдинг, код ЄДРПОУ – 42399676, тел.: 063 332 96 37); або
  • адресною доставкою Нової пошти (за рахунок відправника) на адресу: вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116 (отримувач – Нафтогаз Трейдинг, код ЄДРПОУ – 42399676, тел.: 063 332 96 37).
Повідомляє  Інститут релігійних свобод