Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

На Світлому радіо «Еммануїл» відбулася зустріч із Ганною Володимирівною Турчиновою - кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри іноземних мов Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.У програмі «Світлі гості», яку провела директор радіостанції Галина Волченко, Ганна Володимирівна поділилася зі слухачами своєю життєвою історією, а також розповіла про підтримку цікавого проекту - казки «Тільки диво або до кого приходить святий Миколай», в якому розповідається про зародження в Європі 17-го століття зимових видів спорту.

Ця тема, за словами гості, їй виявилася особливо близькою, адже в дитинстві вона мріяла займатися фігурним катанням. Однак устати на ковзани Ганні Володимирівні вдалося лише в 39 років. І коли через 4 роки вона важко захворіла, до неї прийшло розуміння, навіщо Бог дав можливість здійснити дитячу мрію: спорт допоміг не зламатися і подолати хворобу.

Пережити цей час, зазначила гостя, допомагали рідні та близькі, а також співробітники - улюблена кафедра, які підтримували у важку хвилину.

Період боротьби з недугою збігся з революційними подіями в Україні, в яких чоловік гості - Олександр Турчинов брав безпосередню участь. За словами Ганни Володимирівни, ставши на півроку першою леді, вона невідступно молилася за збереження країни, через випробування прийшло розуміння, що Бог хоче навчити український народ цінувати свою незалежність.

Гостя вірить, що Україну чекають великі Божі благословення, і тому дуже важливо ставитися до своєї країни як до домівки, в якій живеш і про яку дбаєш. Як зазначила Ганна Володимирівна, Бог показав шлях до гармонії через свої заповіді, виконуючи які, можна з гідністю пройти всі випробування і досягти щастя і благоденства.