Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

"Божа таємниця"Ми раді презентувати для вас нову книгу Браяна Кавано «Божа таємниця» начитану Назаром Котубеєм. Назар іще малим хлопчаком приходив до студії Світлого радіо, та готував програму «Це цікаво» – про всесвітні неймовірності та цікавинки. Тепер же, будучи студентом-практикантом знову повернувся до нашої студії, щоб продовжити розпочате служіння.
Нас зачепила одна історія із цієї книги, якою ми хочемо поділитися. Цю та інші історії слухайте з 11 червня о 15:45 в програмі «Натхнення».
 
Одного разу людині пощастило побачити Бога. Намагаючись дізнатися найважливіше, чоловік попросив: «Господи, я б хотів побачити Рай і пекло». Господь узяв його за руку і підвів до двох дверей. Відкривши одну, вони побачили великий круглий стіл з величезною чашею в центрі. Чаша була наповнена їжею, яка пахла настільки апетитно, що змушувала рот наповнюватися слиною.
Навколо столу сиділи люди – здавалося, що вони були знесилені, хворі або вмирали від голоду. У кожного до руки була прикріплена ложка з довгою-довжелезною ручкою. Вони легко могли дістати їжу, але не могли піднести ложку до рота. Їх нещастя просто вражало.
– Щойно ти бачив пекло, – сказав Господь.
Вони підійшли до других дверей. Відкривши їх, вони побачили такий самий круглий, величезний стіл, таку ж саму велику чашу, наповнену смачною їжею. І навіть у людей навколо столу були точно такі ж ложки. Але всі виглядали задоволеними, ситими і щасливими.
– Я не розумію… – сказав чоловік.
– Це просто, – відповів Господь.– Ці – навчилися годувати одне одного. Ті ж – думають тільки про себе.
Пекло і Рай влаштовані однаково. Різниця – всередині нас.