Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Близько двох тисяч християн євангельських церков чотирьох союзів 23 листопада зібрались на святкове богослужіння у церкві «Голгофа» у Львові. Цей захід став офіційним початком повномасштабних приготувань до Фестивалю надії, що проходитиме 20 червня 2015 року  на стадіоні «Арена Львів».

Стартове служіння об’єднало близько двох тисяч осіб — представників церков більшості областей України, а також гостей зі США, Росії, Молдови, Канади, та Конго, повідомляє прес-служба фестивалю. Приготування до Фестивалю надії стали спільною місією чотирьох євангельских союзів України –  Всеукраїнського союзу церков ЄХБ, братства незалежних церков і місій ЄХБ України, Всеукраїнського союзу церков ХВЄ та Союзу вільних церков ХЄВ.
Також організатори окреслили пріоритетні напрями роботи у підготовці фестивалю, серед яких:
  • Спільна молитва церков України за Боже керівництво у проведенні Фестивалю надії.
  • Заклик до особистої молитви о 22.00 щовечора, незмінно аж до 20 червня.
  • Різностороннє та активне поширення інформації про запланований захід: у церквах, у ЗМІ та соцмережах.
  • Мобілізація християн в Андріївському русі «Приведи друга», що передбачає максимальне залучення людей, які вперше почують про Фестиваль надії, для участі в цьому грандіозному дійстві.
Також 12 грудня 2014 року оголошено всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії. А вже 14 грудня у помісних церквах областей західного регіону пройдуть служіння, присвячені Андріївському руху в рамках фестивалю. Більше інформації про підготовчі заходи до Фестивалю надії ви зможете знайти на сайті