Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Цитати гостей Світлого радіоВ ефірі Світлого радіо відтепер можна почути цитати світлих гостей, які відвідували нашу студію. Ми хочемо, щоб досвід цих людей, їхня надія, любов до Бога, прагнення до добра, вогонь у служінні людям також передавався і вам, наші слухачі. Ось деякі з тих цитат, що ми записали:
 
«Не бійтеся, не соромтеся залучати помічників. Якось ми – жінки, буває, що сильні-сильні, а як доводиться просити когось про допомогу, – то «я сама». Непотрібно цього робити. Насправді, навколо нас дуже багато добрих людей, які хочуть нам допомогти. Головне – відкрити очі, подивитися, і не соромитися…» (Тетяна Писаренко – експерт із виховання, психолог).
 
«Побажання слухачам – шукати. Шукати оцієї відповіді Господа, Його волі, бути людьми, які не впадають у таку стагнацію, постійно вертатися… до першої любові. Вертатися до цих фундаментальних речей, на яких побудована як наша віра, так і наше єство – людське, загалом…» (Віталій Кривицький – єпископ римо-католицької церкви).
 
«Якщо хочеш гідно прожити своє життя, – то, кожної хвилини пам’ятай про смерть. Я живу сьогодні, але мене завтра може вже не бути. Ця думка змушує якось рухатися, і робити щось корисне, щось хороше…» (Валерія Мартинюк – служителька для молоді з інвалідністю).
 
«Хтось розчарований життям. Хтось розчарований коханням, або в когось розбите серце. Хтось опускає руки. Але завжди треба підніматися. Я вважаю своїм життєвим принципом – ти можеш сім разів упасти, але треба на восьмий підніматися обов’язково…» (Аліса Животок – журналістка, представниця фонду «Добро»).
 
«Як дізнатися, чи любиш ти іншу людину? Насправді, любити – це ж, в принципі, дієслово. І, напевне, це більше залежить від того, чи готовий ти чимось пожертвувати заради людини, яка з тобою поруч. Чи готовий ти зробити щось заради цієї людини?...» (Сергій та Анна Гусачі – сімейні консультанти).
 
«Є така чудова схема: послух, посвячення, і смирення. Ми повинні посвятити себе, бути слухняними вченню Христа, і воно приведе нас до смирення. Смирення – це «з миром». Прийде інтерес, прийде мир від Бога, прийде напоумлення…» (Геннадій Коровай – експерт із хімічної залежності).