Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Зустріч волонтерів – 202011 січня вже вкотре відбулася традиційна зустріч волонтерів Світлого радіо. Цьогоріч зустріч збігалася із Всесвітнім днем «Дякую!», який відзначався теж 11 січня. Колектив радіо «Еммануїл» не з чуток знає, як важливо дякувати: в першу чергу – Богу, а також тим, без чиєї участі мовлення радіостанції було би складно уявити.

 
 
 
 
 
 
  
Зустріч відбулася у центрі м. Києва, в приміщенні Будинку композиторів. Затишна, сімейна атмосфера, теплі спогади, спілкування, щирі враження від служіння, і, звісно, прославлення Господа нашого Ісуса Христа Галиною Волченко, та коротка проповідь Слова Божого Олексієм Волченком – так непомітно пролетіли декілька годин зустрічі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
В гості завітали ведучі авторських програм: Євгенія Кабаренкова (програми «Симфонія», «Мамина молитва» та інші), Світлана Горлушко (програма «Шановна пані»), Стелла Красовська із чоловіком Віктором (літературні та музичні програми), Софія Яковин та Надія Кондратюк (програма «Світлі посиденьки»); диктори програмТетяна Юхименко, Наталія Зуєва, Аліса Животок, Олеся Чапцева, Віктор Еверт, Ольга Чижевська.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Також серед присутніх були й ті, хто не перший рік допомагають нам: ремонтують, закуповують та налаштовують радіоприймачі на хвилю Світлого радіо, ті, хто привозять радіоприймачі до слухачів, ті, хто допомагають редакції з розсилкою календарів та молитовних листівок, беруть участь у проведенні різноманітних заходів, організованих радіостанцією.
 
 
 
 
 
 
Крім того, на зустрічі волонтерів були також присутні й постійні учасники щотижневих Біблійних зустрічей радіослухачів та волонтерів «Хліб Насущний», адже, вони чи не щодня розповсюджують Євангелія, молитовні листівки Світлого радіо, годують безхатьків, проповідуючи їм Слово Боже, служать незрячим людям, а також тим, хто перебуває у лікарнях, госпіталях, хоспісах.
 
 


Ось такі вони – волонтери Світлого радіо – щирі, чуйні, добрі, світлі, завжди готові подати руку допомоги тим, хто її потребує! Дуже шкода, що не всі наші волонтери могли бути присутніми на зустрічі 11 січня, адже, не всі вони проживають у Києві. Ми щиро дякуємо усім нашим волонтерам – в будь-якому куточку України та світу! Слава Богу, що ви завжди готові підтримати, відгукнутися, за те, що одного разу відкрили свої серця для Господа! Нехай Бог рясно благословить вас і ваші родини!