Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Цитати вчених про БогаПриємно бачити живих дикторів під час карантину в нашій студії звукозапису. Ми поповнили нашу скарбничку цікавими цитатами науковців і вчених, які говорили про Бога, світ, віру і те, що пояснити не можна. Найближчим часом ці цитати можна буде почути на українському та російському потоках Світлого радіо. А поки що – декілька цитат із начитаного:
 
«У певному сенсі, природа – це Євангеліє, яке голосно благовістить творчу силу, премудрість і велич Бога. Не тільки Небеса, а й надра землі проповідують славу Божу.» – Михайло Васильович Ломоносов, прозаїк, драматург.
 
«Я ніколи не заперечував існування Бога. Я думаю, що теорія еволюції цілком сумісна із вірою. Адже, неможливо довести, що чудовий, нескінченно дивовижний космос, як і людина у цьому космосі, абсолютно випадкові.» Чарльз Дарвін, англійський натураліст і мандрівник.
 
«Енергією любові, яка вилилася завдяки всеблагій волі Божій Словом Божим, закладений початок усім іншим формам енергії, які, в свою чергу, породили спочатку частинки матерії, а потім через них і весь матеріальний світ.» – архієпископ Лука (проф. Войно-Яснецький), доктор медичних наук, доктор богослов’я.
 
«Не надто розсудливим є той математик, який хоче виміряти Божественну волю циркулем. Так само й учитель богослов’я, якщо він думає, що за псалтирем можна навчитися астрономії та хімії.» – Михайло Васильович Ломоносов, поет і художник.