Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
З 7 по 15 травня о 15:00 на Світлому радіо "Еммануїл" виходитиме програма для дітей, підлітків «Яскраві фарби любові». Для дорослих ця передача теж стане в пригоді. Чому? Бо Христос нас закликав «бути як діти», тобто бути рухливими та навчатися нового, рости  та розвиватися.

Ведучий програми Євген Худенко так пояснив задум передачі: «Наше життя та світ навколо схожі на живу картину! Кожного дня кожен з нас вносить в неї ті чи інші барви, розмальовуючи її своїм характером. ЯКІ САМЕ РИСИ ХАРАКТЕРУ ВАРТО РОЗВИВАТИ В СОБІ, щоб зробити себе і світ навколо кращим?"Чи знаєте ви, що для Бога ми – не просто малі й незначні істоти? Він щиро піклується про кожного з нас і прагне допомогти нам розкрити свій потенціал. Євген Худенко також впевнений: «Кожен із нас має значення! Кожен із нас - впливає!»

Тож чому б не здійснити подорож до кращої версії себе разом з Божою допомогою? Зробимо перший крок!

Програма "Яскраві фарби любові" - це цикл з 9 передач, які розкриватимуть різні аспекти любові в християнському житті через роботу над характером.

"Яскраві фарби любові" - це чудова можливість поглибити свої знання про Божу любов, зміцнити свою віру та надихнутися на добрі справи.

Світ потребує кращої версії вас! Зробіть крок до самовдосконалення вже сьогодні, і ви відчуєте, як Бог веде вас до нових вершин!

Як нас слухати в УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ?

Варіант 1. Через радіоприймач на частоті:

Київ – 67,28 FM,

Львів – 67,82 FM,

Харків – 69,2 FM,

Суми – 69,02 FM,

Запоріжжя – 69,92 FM,

Чернігів – 70,79 FM,

Дніпро – 70,37 FM,

Чернівці – 69,26 FM

Варіант 2. ДЛЯ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ

Через Супутник ASTRA 4

Варіант 3. ДЛЯ УСІХ КРАЇН

через МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК та на САЙТІ в будь-якій місцевості з доступним Інтернетом