ІСТОРІЯ РАДІО

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Наша основна мета – духовне відродження України, об’єднання всіх християн у молитві та спілкуванні одне з одним, щоб мати любов між собою.

Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я вам заповів... (Матвія 28:19,20)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

В Україні ще є такі місцевості, де на все село або хутір немає жодної церкви. І є такі будинки, де немає навіть телевізора. Але у багатьох є радіоприймач. Саме через радіо Бог може увійти у такий будинок, у серця тих, хто там живе і змінити їхнє життя.

 
Ми читаємо Писання, там є доручення для нас: ідіть, і навчіть всі народи... І, можливо, ти міркуєш - як я можу поїхати в Індію або Непал? Або згадуєш своїх знайомих тут, в Україні... Бачишся ти з ними не часто, зрідка телефонуєш... Їм теж потрібен Ісус! І ти ревно молишся за своїх друзів або родичів... І це - правильно!
Але ти також можеш розповісти їм - слухай, друже, у вас там є радіо в області, знайди, послухай... Супутникова тарілка або інтернет є? Знайди, будь ласка, радіо "Еммануїл"!
 
Увімкнув Світле радіо "Еммануїл", ваш знайомий ніби відкриє двері у Царство Боже. Його зацікавлять історії інших слухачів про те, як вони пройшли важкі часи у своєму житті. Він почує, що Бог допомагає людям! Ваш знайомий почує Символ Віри і молитву "Отче наш", молитву за Україну і молитву за себе. Чотири рази на добу він зможе прослухати чергову главу Нового Заповіту українською та російською мовами. І Боже Слово - як найкращий спосіб євангелізації - торкнеться його серця.
 
Його відроджене серце зможе жити, слухаючи проповіді про спасіння і Божу любов. Різні програми про виховання дітей, утворення сім'ї, допомогу близьким, створені на біблійних принципах, дадуть надію і правильний шлях для вирішення життєвих криз.
 
Кожен слухач зможе відчути себе частиною радіо-родини, тому що в ефірі звучить не просто плейлист та список програм, а живий інтерактивний ефір, де ведучий не тільки знайомить слухачів з новинами, але і дає їм можливість зателефонувати на радіо і обговорити запропоновані на цю годину духовні теми. Таким чином, кожен може проповідувати Євангеліє на весь світ, розповісти свою історію, своє життя з Богом, поставити запитання гостю прямого ефіру.