Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

«Ми розуміємо, що люди людей не завжди можуть любити, а любити чужих, таких навіть, що іноді роблять шкоду всім нам – без жертовної любові Божої, що називається «агапе», це було б дуже тяжко. А тепер – це дуже легко» - Сергій Нестерук 

В нашій студії побували Сергій Нестерук – директор місії «Агапе» в Україні і Олег Тіпальчук – заступник директора місії. Ось, що вони розповідають про свою діяльність:

«Агапе» - місія, що доносить любов до дітей-сиріт. Ми маємо, з Божою допомогою, вже 15 років в Україні і 17 напрямків служіння. Основні напрямки – донесення Слова Божого в школи-інтернати методом проведення уроків християнської етики (73 школи у 17 обласях України), а також створення адаптаційних центрів для дітей, що по виходу з таких шкіл відчувають розгубленість перед новим життям»

Як служити Богові щодня? Чи велика це жертва – жити заради інших? Яким чином саме ти можеш допомогти дітям-сиротам?
Всі ці питання ми обговорили в контексті програми «Дар усиновлення». Слухайте нас на FM-хвилях та дивіться повну версію інтерв’ю у записі, а нижче – найцікавіші цитати: 

- «Бог кличе абсолютно всіх людей до цього служіння. Коли я спілкуюсь із людьми старшого віку, вони кажуть: «Добре тобі, ти вже маєш поклик від Бога, визначився зі служінням і служиш уже роками, а ми ще молимося про волю Божу…» Я хочу всім сказати: проповідник ти чи не проповідник, пастир ти чи не пастир, соліст чи не соліст, - але піти до дитини-сироти і допомогти це закладена з давніх-давен воля Божа для всіх людей»

 

  • «У людей така дилема існує в голові і її треба активно руйнувати – «ми не поїдемо в інтернат, бо нам немає чого везти». Туди нічого і не треба везти! Якщо є можливість – слава Богу! Коли ми читаємо послання Якова 1:27, там написано: «Чиста і непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами і вдовицями в утисках їхніх». Тому основна ціль нашої допомоги не матеріальна (хоча ми це теж робимо), а зглянутися над їх серцями, над тою скорботою, що знаходиться у їхньому серці»
  • «Посвята має бути настільки глибокою, що людина має забувати про свої плани і амбіції, тому що коли ти робиш Божу справу, максимальний успіх буде лише тоді, коли ти вкладаєш туди 100% від себе»

 

Дивитись повне інтерв’ю:

 

Робімо добро щодня і нехай труднощі нас не зупиняють, адже з нами Бог!