Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Дар усиновлення»

Ведуча: Ірина Суботовська

Гості: Тетяна Іордан та її підопічна Катерина

Діти-сироти потребують сім’ї. Їм, як повітря, потрібні родинне тепло, увага, любов. Проте більшість сиріт із різних причин майже не мають шансів на усиновлення. Як допомогти таким дітям? В Україні з’явився цікавий проект наставництва для сиріт. Про нього розповіли гості програми «Дар усиновлення»  - керівник проекту Тетяна Іордан та її підопічна Катерина.

Сьогодні, за словами Тетяни, майже 106 тисяч українських дітей мешкають у закладах інтернатного типу. Лише 6 тисяч із них мають шанс на усиновлення. А що ж робити решті дітей? Як їм бути? Волонтери проекту наставництва прагнуть допомагати всім сиротам, без винятку. Цей проект, за словами Тетяни Іордан, не є сімейною програмою допомоги, хоча подружні пари також можуть брати у ньому участь. Кожен, хто має бажання та змогу, може стати наставником і другом дитині-сироті.  Ця людина може її відвідувати, проводити з нею час, допомагати із навчанням, іншими питаннями. 

Наставник допомагає сироті побачити світ, відчути, що вона потрібна комусь і знати, що є той, хто її підтримує. Фактично, проект, як зазначає Тетяна, є єдиним шансом для дітей, позбавлених батьківського піклування, мати зв’язок із зовнішнім світом…

Слухайте і дивіться це цікаве інтерв’ю на нашому сайті та каналі в Ютубі.