Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

Гість: Ярослав Лукасік, директор Східноєвропейського лідерського форуму

Програма: «Актуально сьогодні»

Ведуча: Ірина Суботовська

Перед християнськими лідерами сьогодення постають нові виклики, на які потрібно адекватно реагувати. Дуже важливими за такої ситуації є спілкування та обмін досвідом. Східноєвропейський лідерський форум надає таку змогу.  Його цілі лишаються незмінними: оснащення лідерів інструментами, потрібними для євангелізації східноєвропейських народів; духовне та професійне зростання  тих, хто веде за собою людей, побудова партнерських стосунків між керівниками церков та організацій.

У нашій програмі директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасік розповідає про основні акценти цьогорічного заходу, а також про те, як форум може стати у пригоді сучасним християнським лідерам.

 

«…Реформація… від самого початку існування форуму була ключовою темою  і ми дуже раді, що форум міг стати однією з цих платформ, що активно просували цю, мабуть, найбільшу програму, яку знала євангельська церква…»

 

«Звичайно, життя продовжується і є дуже багато прекрасних плодів від Року Реформації, і багато викликів. І, я думаю, що одним із цих викликів є питання сімейних цінностей, взагалі, загальнолюдських цінностей, які, на жаль, сучасний світ руйнує все більше».