Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Ярослав Лукасік, директор СЄЛФ
 Ведуча: Ірина Суботовська

 

  «Ви – сіль та світло для світу». Так каже про християн Боже Слово. У світі, який швидко змінюється, в якому християнські основи руйнуються, потрібні сильні та віддані християни-лідери, котрі нестимуть Божі істини, котрі прикладом власного життя будуть надихати людей та навертати їх до Господа Ісуса. Християнська Відкрита Академія покликана виховувати таких лідерів. Про діяльність цього навчального закладу і загалом про сучасні тенденції розповідає уже відомий багатьом нашим слухачам директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасік.

 

«… Із сіллю сталися певні проблеми. Тобто, ми маємо світ, у якому християнство дуже динамічно змінюється, воно змінює свій характер. Деякі прогресивні християни хотіли б  бачити його зовсім іншим, з іншими основами. І дійсно, протягом останніх десятиліть ми бачимо розвиток і ліберальної теології,  яка, насправді, спричиняє певну ерозію християнства, тому що ліберальна теологія – це  гуманізм, одягнутий у релігійні шати. Проте це є саме та сіль, яка згубила свою силу…»

 

«Як сказав один американський письменник, що хороші часи народжують слабких людей. Слабкі люди спричиняють погані часи. Погані часи народжують сильних людей і т.ін.»

 

«Звичайно, мета [Християнської Відкритої Академії] – якісна християнська освіта. Як для служителів, для пасторів, церковних лідерів, так і для нової категорії людей, яка вимальовується, народжується буквально на наших очах. Це люди, котрих ми можемо назвати місіонерами в суспільній сфері, тобто, люди, які свідомо йдуть в суспільну сферу, для того, щоб виконувати там християнську місію, щоб нести християнську істину, яка дійсно приносить свободу, як сказав Ісус…» 

 

«… Звичайно, мають бути люди, які мають Христовий характер. Характер, про який написано у Біблії: у Йосипа, Даниїла, його друзів. Тобто, для того, щоб їх оці всі, неймовірно великі спокуси, які є, неймовірно великий тиск, який є, не зломили…»