Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гість: Тарас Бойко, директор видавництва «Книгоноша»
Програма: «Актуально сьогодні»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

Дозвольте запитати у вас: чи входить читання книжок до переліку ваших щоденних справ? Ось погляньте, скільки переваг дає людині цей процес: завдяки книжкам ми оновлюємо власні знання, переймаємо досвід інших, навчаємось концентрувати увагу, розширюємо словниковий запас, поліпшуємо пам’ять, розвиваємо аналітичні здібності, заспокоюємось та знижуємо стрес. Книжка дає нам змогу пізнавати мудрість тисяч людей, тож як важливо,  щоб вона завжди була у нашому житті…

 Сьогодні у нашій студії - директор християнського видавництва «Книгоноша», філолог, редактор, батько 5-х дітей  Тарас Бойко. Співрозмовник розповідає, яким книжкам – електронним чи друкованим – віддає перевагу, що саме його видавництво робить, щоб популяризувати читання, та відповідає на запитання слухачів.

 

«…Християни є людьми книги. Тому що Книга приходить з першого дня народження християнина згори і супроводжує все його життя…»

 

«…Ті книжки, про які ми говоримо – це результат натхнення від Книги над книгами  - Біблії…»

 

«Мабуть, одними з перших серед християнських видавництв ми почали у відкритий доступ за дуже низькими цінами виставляти на продаж електронні книжки… Це не приносить прибутку, але з точки зору популяризації автора чи якоїсь конкретної книжки грає дуже позитивну роль.»

 

«Ми хочемо, щоб книжка стала частиною такої домашньої емоції…»