Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 
Гість: Вес Дженсен, художній керівник та диригент Київського симфонічного оркестру та хору  (перекладачка – Ірина Лактіонова)
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

Багатьом нашим слухачам відоме ім’я Веса Дженсена - художнього керівника та диригента знаних в Україні та за її межами Київського симфонічного оркестру та хору. У нашій програмі талановитий музикант не тільки розповідає про свою родину, діяльність оркестру та хору, поїздки, концерти та репертуар. Але й ділиться своїми думками про те, яку роль музичне мистецтво грає у поширенні Доброї новини всім людям, а надто - знедоленим.

 

«Ми щойно повернулися з Дніпра, де було два концерти. Ми виконали «Створення світу» Гайдна та «Месію» Генделя. І філармонія просто була заповнена людьми, які хотіли почути Добру новину»

 

«Ми любимо радіо «Еммануїл»! [Тут] - чудові люди, чудова музика і Євангеліє Ісуса Христа!»

 

«[Твір] «Месія» потребує від людей терплячого слухання і роздумування на кожним віршем із Писання. Кожен вірш виконується близько 3-4 хвилин. Цим духовним роздумуванням часто нехтують у нашій культурі, тому добрим  є зосередитись і поміркувати над тим, що каже Боже Слово».

 

«…Господь благословив і ми можемо робити набагато більше,  ніж виконувати  музику. Чому? Тому що про це сказано у Біблії: проголошуй Слово, співай удовам, сиротам, безхатченкам, молися за них.  Тому ми не робимо нічого особливого, ми просто чинимо те, що каже Ісус».