Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гості: Марина Сєркова та Едуард Гльоза
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська  Є люди, які лишають особливий слід у нашому серці. Такою людиною був Валерій Короп, християнський співак та служитель. Наші гості – Марина Сєркова й Едуард Гльоза – розповідають про своє перше знайомство з Валерієм, спільну творчу діяльність та про те, яку роль ця особлива Божа людина відіграла у їхньому житті...

 

   Едуард: «…Мені здається, і в творчості, і в фізичному житті, можливо, в нашій роботі, навчанні, відносинах теж необхідна така весна, яка пробуджуватиме нас від цієї сплячки й після таких холодів і суворих зим щось давати нове в наше життя»

 

  Марина: «Спасибо Богу за сезоны, потому что мы чувствуем эти перемены даже на физическом уровне. Мы радуемся лету, мы радуемся весне, зимой – тяжелый для всех период, когда нет солнышка… Буквально неделю назад я написала песню (кстати, впервые – на украинском языке) «Ти – моя весна, моя надія, мого серця спів»…»

 

  Марина:  «Бог – Он действительно наша весна, Он всегда готов помочь, возродить, дать жизнь»

 

  Марина: «…Мне очень хотелось встать рядом с [Валерием Коропом] и петь вместе с ним. Через несколько лет Бог эту мечту исполнил… Вы вспоминали ситуацию трудную, которую я проходила. Он [Валерий] поддержал меня как друг, он приходил, молился за меня, финансово поддерживал, Словом ободрял… Но еще он был для меня учителем.  Рядом с ним я проходила такую школу поклонения, школу бэк-вокала, школу смирения, школу откровения, школу написания песен. Он очень многому меня научил на самом деле»

 

  Едуард: «Мені здається, що він [Валерій]  насамперед не завжди шукав тільки професіоналізм. Він шукав ту людину, яка буде вірною… Найголовніше, що ти приходиш – є гітара, ти погоджуєшся кожної неділі бути разом і прославляти Бога… А вже в процесі ми, звичайно, навчалися, він мені показував нові акорди, нові, як кажуть, фішки музичні, і, звісно, це для мене було бонусом ще одним величезним…»

 

  Марина: «…Валера все время об этом  говорил, что мы должны Богу поклоняться в духе и истине. Конечно, он еще делился откровениями из Слова, то есть, он еще нас наставлял»