Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Сергій Степанюк, продюсер, телеведучий
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська


  Костянтин Станіславський писав: «Чи знаєте ви таких акторів, які щойно з'являться на сцені, а глядачі їх уже люблять? За що?.. За ту невловиму якість, яку ми називаємо привабливістю. Це та непоясненна привабливість людини, у котрої навіть вади перетворюються на достоїнства». 

  Люди з акторським талантом, жвавою, веселою вдачею приваблюють до себе оточення. З ними цікаво спілкуватися, вони піднімають настрій та підбадьорюють. І саме таких особистостей – світлих, радісних, позитивних – Господь по-особливому використовує, щоб підтримувати інших людей.

  Продюсер і телеведучий Сергій Степанюк, котрий відвідав нашу студію, розповідає про себе та своє служіння, яке підбадьорює і надихає, несе радість і позитивні емоції.

 

  «…Студентські роки – це КВК і т.ін., був старостою групи. А в школі теж різні вечори проводили, займався такою акторською діяльністю, можна сказати… Якщо воно є в людині, то воно вже є»

 

  «…Я прийшов до Бога в студентські роки. Коли я ще був у школі, на першому курсі, я ще не ходив до церкви і не вважав себе віруючою людиною. Але зміна моя відбулась вже на другому курсі інституту»

 

  «…Ще в дитинстві я побачив для себе, що ті люди, які влучно жартують, навколо них збираються інші, їх люблять, до них прислухаються і вони несуть якийсь позитив, з ними цікаво спілкуватися. І, напевно, в дитинстві я до цього прагнув…»

 

  «…Інколи нам узагалі не зрозуміло, чому з нами стаються ті чи інші події. Повертаючись до моєї програми «Друге дихання» - гості, які приходять, розповідають про свій шлях у минулому, певні проблеми, переживання, і вони абсолютно не розуміли на той час, чому так, для чого це взагалі. Але зараз, озираючись назад, вони кажуть: «Я вдячний Богу»… Тому що це позитивно вплинуло на їхній шлях…»