Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Анна Поночевна, співачка
Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Ведуча: Олеся Василенко

 

  Уже відома багатьом із вас, дорогі друзі, співачка Анна Поночевна розповідає у нашій програмі про свій новий музичний альбом «Я верю». Як створювався цей альбом, які обставини супроводжували народження нових пісень та яке послання виконавиця бажає донести людям за допомогою своїх музичних творів – про це та інше ви дізнаєтеся з нашої передачі. А ще Анна Поночевна відповіла ось на яке запитання: чи можна піснею інколи сказати людям більше, ніж словами?..

   «Я вважаю, що музика, пісня - це приголомшливий атрибут євангелізації. Приголомшливий атрибут для того, щоб достукатися до серця, коли людина закрита для звичайних слів. Коли читає Біблію - і не бачить, і не чує, і не розуміє...»

   «Головне завдання цього альбому - повернути погляд людей із проблем, зовнішніх обставин на Бога. Бога, Який може все. Бога, в Якого все в руках. Бога, Який могутній. Тобто, моя головне завдання - знову і знову розповісти людям істину...»

    «...Ісус Христос - це Шлях, Істина і Життя. Це вихід. У наших стражданнях ми іноді настільки закриваємося. Труднощі є. Ми від них не сховаємося. Але потрібно свій погляд завжди спрямовувати на Христа, тому що Він - вихід. Хоч яка була темна кімната, Ісус Христос - двері, Він виведе нас...»

    «...Щоб люди відчували, що, так, ситуація, яка сталася в їхньому житті, жахлива, можливо, вона в якійсь мірі унікальна, і ніхто не може зрозуміти цих обставин, але Ісус Христос - може. І не просто може співчувати, і не просто потримати в руці нас, коли нам зовсім погано, огорнути нас Своєю любов'ю, допомагаючи пережити труднощі, але Він є ще і виходом. Ми іноді забуваємо, що Він - не просто тримає і жаліє, а Він - виводить. Він допомагає пройти ці труднощі і дає нам абсолютно інше, абсолютно нове, світле, те, що приведе нас у підсумку до вічності...»

    «У кожної людини відбудеться зустріч з Ісусом. Коли - невідомо. Є якісь дослідження, що потрібно сім разів людині сказати про Ісуса Христа і тоді, в якийсь момент вона зрозуміє. Я не знаю, я не підраховувала. Я вважаю, що говорити потрібно завжди, де можливо і де не можливо... Я так вдячна Богові за можливість цих національних свят - таких як Різдво, Великдень, Трійця... Це такі прекрасні можливості для євангелізації, тому що про Великдень - «Христос воскрес!» - говорять усі, незалежно від того, який храм відвідують, як часто відвідують... І я завжди молю Бога, щоб Він дав нову пісню, щоб з цією піснею можна було стукати»

    «У кожного з нас є талант. Бог кожного з нас обдарував, причому не обов'язково виходити на сцену, співати, грати, щоб щось значуще зробити. У кожного з нас щось є. Ми пам'ятаємо, в Біблії мовіиться, що жінки шили, хтось біля колодязя сидів, тобто, [були] різні життєві обставини і Бог може використовувати нас. Яким шляхом? Наші життя - це живе свідчення Ісуса Христа. Те, як ми проходимо ті ж труднощі, те, як ми переживаємо радощі, те, як ми поводимося з дітьми, те, як ми якісно працюємо - це і є живим свідченням для невіруючих людей...»