Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: Роман Ващук, співак
Передача: «Світлі гості»
Ведуча: Олеся Василенко


   Сьогодні нашу студію відвідав вірний друг Світлого радіо, виконавець багатьох чудових пісень Роман Ващук. Напевно, не всі слухачі знають, що Роман був диктором радіо «Еммануїл», він начитував тексти до програми «Листи до священика». І, звісно ж, уже багато років наше служіння супроводжує музична творчість Романа Ващука, яка підбадьорює і надихає багатьох людей.

   Як наш світлий гість захопився музичним мистецтвом, про що його пісні та якої мети бажає ними досягти, як ці музичні твори змінюють життя людей – про все це ви почуєте у нашій програмі. А також Роман Ващук ділиться подробицями про особливу подію – концерт «Пісні про силу любові та вічний сенс життя»…

   «Я люблю співпрацювати з людьми, які хочуть нести світло, добро, Божу любов, і це те, що робиться у цій студії. І дякую за Галину Львівну, за її ініціативи і натхнення, яке постійно і постійно має свій розвиток та перспективу. Тому це велика честь. Дякую вам також за стосунки і дружбу»

 

  «…На стосунках дуже багато що побудовано. Так само життя – це стосунки з Богом. Тому однозначно, що думка оточення – дуже важлива. Я просто надихаю зараз тих людей, що слухають: якщо ви хочете чимось займатися і пробуєте, і вам говорять, що це – ваше, ну, дослухайтеся».

 

  «…Я би хотів  бути натхненням для людей, я би хотів бути тим, хто буде підбадьорювати і давати наснагу тим людям, що можуть її отримати від моїх пісень, від мого свідчення, і це дуже приємно, що Бог може використовувати такі механізми, взагалі, в житті. Тому що багато що залежить від людини також, від думок тих людей, хто для тебе є авторитетом…»

 

  «…Наші слова  мають велике значення і наші вуста мають бути вустами благословення. Іноді, однозначно, це повинні бути вуста, які будуть говорити правильні речі, і бути сіллю, оскільки ми є сіллю цієї землі. Якщо щось відбувається, що  є гріхом…»

 

  «Музика має фон. Самі акорди, сама мелодія, крім самих слів, створюють атмосферу. Тим можеш цим торкнутися глибше… Є такі струни душі і я вірю в те, що сама музика, іноді навіть без слів, працює… Я думаю, що слова самі собою мають вагу, але той фон, який є в кожній пісні,.. теж несе величезну, колосальну вагу. І я впевнений, що музика навіть без слів  - це духовне поняття...»