Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Ірена Пасічник, співачка
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

    Наша світла гостя, співачка Ірена Пасічник презентує у нашій програмі свій новий музичний альбом під назвою «Нет другого». Ірена свідчить, чого вона бажає досягти своїми піснями,  а також  розповідає, чиї обійми тримають її у житті найміцніше…

 

    «…Якось ми так виховувалися, що в нас у сім’ї особливо не приділяли уваги тому, що конкретно ми вміємо робити. Більше захоплюватися, мабуть, кимось іншим…»

 

  «…Частіш за все з’являються якісь ситуації в моєму житті чи в житті оточення, коли ти бачиш якийсь біль людей, коли ти бачиш якісь обставини, які їх тиснуть… Звичайно, це і твій особистий біль, який стає поштовхом не зациклюватися на тому, що є, а, навпаки, рухатися. Рухатися і надихати навіть через пісні… І якщо через мою обставину, яку я вклала в цю пісню, хтось підбадьориться, когось це підтримає, люди зрозуміють, що не вони одні таке проходять, і навіть якщо цей біль стане для когось підтримкою, то для мене це радість велика…»

 

  «…Доводилося себе якось стимулювати: «А що я можу зробити зараз конкретно? Що я можу зробити навіть для якихось майбутніх пісень? Однак завжди так не буде, це закінчиться». І оця друга фраза  - «завжди так не буде», - вона мене також дуже стимулювала…»

 

   «…Коли я була молодшою, я себе внутрішньо асоціювала з Жанною Д’арк… І я не могла зрозуміти, до чого це… І, мабуть, зараз я більше розумію, до чого це. Тому що хочеться своїми піснями, хочеться своїм життям.., навіть на відстані, навіть надихаючи [людей] піснями, розділяти їхні тяжкі періоди. Показати, що хтось – також із ними. Що вони не одні. Що є ті, хто вже мав щось схоже. Що є ті, хто, наприклад, зараз готові їх підтримати…»

 

  «…Мені хочеться жити так, щоби людям показувати, що не вони одні мають такі труднощі, але «ми це пройдемо», тому що є Бог, Який з нами, є Той, Хто нас любить, Хто нас веде і «ми це пройдемо». Якщо  разом – це легше… Якщо хтось знає, що з вами переживають ваш біль – це вже біль ділиться надвоє»