Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Алла Григорян
Програма: «Світлі посиденьки»
Ведуча: Надія Кондратюк

 

    Академічний тлумачний словник української мови подає багато визначень слова «служити» - «працювати», «бути слугою», «виконувати які-небудь обов’язки»,  «працювати в ім’я когось, чогось», «бути відданим, вірним», «бути корисним кому-, чому-небудь»…

 …Можливо, сьогоднішня розмова сприятиме тому, що ви інакше поглянете на служіння, інакше його сприйматимете.  Ведуча Надія Кондратюк поговорила зі своєю гостею Аллою Григорян про істинне значення слова «служити»…

 «...І найголовніше - щоб кожна людина на цій землі по змозі була відповіддю на чиюсь потребу. Не обов'язково величезну, не обов'язково таку, як нагодувати голодних дітей по всьому світу. Але нехай люди, які слухають сьогодні - щоб ми стали благословенням один для одного, радістю і щастям...»

 

 «Ви повинні йти на молитву до Бога... Забудьте, будь ласка, про все (на якісь хвилини хоча б, секунди), про всі свої труднощі, і згадайте, будь ласка, перш ніж стати на молитву, про те, що потрібно щось принести Тому величезному, великому Богові, Який усе абсолютно для нас робить...»

 

«Я зараз хочу підбадьорити всіх, всіх абсолютно людей. Хоч які важкі обставини у вас будуть в житті, але ті фарби життя, які вам дасть Господь, ви їх ніколи в житті, по-перше, не втратите. Ви скуштуєте, що це таке. По-друге: адже Бог дозовано виливає і фарби любові щодня. Я взагалі не можу уявити, як я можу день прожити і не звернути увагу, і не отримати цю фарбу, яка мені допоможе, ви знаєте, навіть посуд помити. Я вже не кажу про якісь глобальні, великі речі...»

 «...Жінка, почувши заклик Божий, ніколи не зможе його залишити, вона ніколи не зможе це втратити, вона ніколи не зможе це проміняти ...»