Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Тетяна Бєлая
Програма: «Шановна пані» (частина 2)
Ведуча: Світлана Горлушко

 

  У другій частині інтерв’ю зі служителькою Тетяною Бєлою авторка та ведуча програми «Шановна пані» Світлана Горлушко продовжує говорити про гармонійні стосунки у родині та про роль дружини у сім’ї. «Хто жінку чеснотну знайде? А ціна її більша від перел». Одна з якостей цієї, чеснотної, жінки – вміння приймати себе. Про це ви почуєте у сьогоднішній нашій програмі.

«Я насолоджуюся тим, хто я є як жінка. Я красива. Бог навчив мене прийняти Його красу в мені... І я підходжу до дзеркала і кажу: «Господи, яка я прекрасна. Я щаслива. Ти зараз дивишся на мене моїми очима». Це мій досвід. Це зробило мене щасливою. І це зробило щасливим мого чоловіка»

 

«Знаєте, що? Мені можуть сказати: «У тебе така гарна сукня». А я скажу: «Знаєш, що? Я прикрасила цю сукню». Ти оздоблюєш усе, що ти одягаєш. Ти оздоблюєш свій дім. Там, де ти з'являєшся - дівчинка Божа, татова дочка, дружина свого чоловіка, - ти вносиш красу. Ти вносиш ось цю витонченість. Ти вносиш те, ким ти є. Він тебе створив жінкою. Усе"

 

«Я зрозуміла: якщо я засмучую чоловіка, я засмучую Бога. А якщо я засмучуюся, Дух Святий мене втішає. І Він прибере це засмучення. І він [чоловік] прийде і скаже: «Таню, я був не правий»

«Я вчуся приймати Його мир. І я просто дякую: «Боже, дякую», і цей мир наповнює мене. І я наповнена цим миром»

«Я мрію, я хочу сяяти від того, що я - з Богом, ось, хоч би що було вдома, хоч би що було в настрої у чоловіка. Щоб він бачив це. Сестри, це заразне. Це хороша інфекція, це хороший вірус, коли ти сяєш. Це дуже важливо»