Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Ольга Левітан
Програма: «Шановна пані»
Ведуча: Світлана Горлушко

 

   «Зупинись, подумай і зроби добро!». Таким є девіз благодійної організації «Рух добра». Призначення кожної людини на цій землі – творити добро. Цього навчає нас Біблія. Варто робити добро, щоб дарувати людям надію і робити цей світ кращим.

    Координаторка «Руху добра» Ольга Левітан докладно розповідає про місію та проєкти цієї організації.

 

 «Уже ми маємо і в Києві, і в різних куточках України такі осередки «Руху добра». І важливо, що ми допомагаємо різними способами. Тобто, це може бути фізична допомога, матеріальна допомога – їжа, одяг, засоби гігієни…»

 «Навіть на наших заходах, коли ми ставимо питання людям: «Узагалі, навіщо ви живете на цій землі?»… І люди так здивовано дивляться… І коли ми їм просто говоримо про те,   що Біблія каже,  - що Бог створив людину для добрих справ, що призначення кожної людини творити добро, - навіть це дивує. Люди просто цього навіть не знають… Тому ми до своєї місії і включили речі, пов’язані з тим, що нашим людям просто треба нагадувати, що слід робити добро»

 «Ми дійсно маємо на меті  широке охоплення суспільства. Є таке бажання охопити якомога більше людей і нагадати їм про те, що вони можуть робити добро. І тут момент такий: через те, що люди залучаються до добрих справ, вони можуть глибше пізнати Бога, можуть пізнати цю Добру звістку… З іншого боку, навіть якщо люди розуміють, що вони можуть робити добро і будуть робити добро, те, що вони зроблять для себе,  [вони зроблять] і для суспільства…»