Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Маріанна Бондаркова, ведуча радіопрограми «Батьківські зустрічі»
Програма: «Світлі посиденьки»
Ведуча: Надія Кондратюк

 

  Усі ми потребуємо безумовної Божої любові. І тоді, коли нам легко, і коли непросто, і коли припускаємось помилок. У всіх цих та інших випадках Бог готовий огортати нас Своєю безумовною любов’ю. Нам лише потрібно робити крок Йому назустріч, щоб у кожній конкретній ситуації відчувати Його доброту, Його милосердя,  Його прощення…

  Щоб поговорити про безумовну Божу любов, і не тільки, Надія Кондратюк  запросила на «Світлі посиденьки» ведучу радіопрограми «Батьківські зустрічі» Маріанну Бондаркову. 

 

«Класний формат – посиденьки. Я все життя, якщо чесно, мріяла от про щось таке подібне. Тому що ми з чоловіком Владиславом Бондарковим спілкуємося часто з людьми, знаєте, такими богошукачами, такими філософами християнськими глибокодумними.  І сидимо на кухні, п’ємо чайок годинами, і спілкуємося на якісь глибокі теми. Я часто думала: «Такі питання підіймаються цікаві, такі глобальні, які навіть у церквах рідко, можливо, люди розглядають на проповідях». Думаю: «От би поставити  камеру і просто знімати ці посиденьки і такі розмови…»

 

«Коли ми відкриваємося для обіймів із людьми, то дозволяємо Богові обіймати себе, і ми дозволяємо Богові обіймати через себе інших  людей… І різні були випадки такі. І я пам’ятаю, [були] люди, які не люблять обійматися, навіть, вітатись, буває, не люблять. Але я просто знала, от мені Господь тоді так промовляв, клав на серце:  «Підходь і все одно кожного разу обіймай». І я це робила і я бачила, як поступово серця людей розтавали, змінювалися, і починались дружні близькі стосунки…»  

 

 «… Мабуть, це якісь кроки, які кожна людина робить у пізнанні Бога. Комусь Він, можливо, зразу відкривається Богом любові, а комусь спочатку просто приходить відкриття, що існує Бог – Володар Усесвіту, Цар великий. І тільки через багато років, можливо, шукань, читань Біблії,  ходінь час від час у церкву, спілкувань з кимось починає відкриватися Бог як Бог любові. І оце тоді особливий доторк, коли ти починаєш  дійсно розуміти, що ти – Божа дитина…»

 

 «Незважаючи на те, що ми як люди вибираємо щось краще, красивіше і т.ін., і Яків обрав полюбити красиву Рахіль, а зненавидіти некрасиву Лію, Ісус обрав полюбити нас – сліпих, хворих, немічних, злих. Він обрав, Він захотів полюбити нас…»

 

«Бог любить. Бог любить. Любить безумовно. Це найбільше, що я можу сказати людям. Усі умови, які тільки могли би бути, Він їх Сам і виконав. Ісус виконав усі умови прийняття в Божі обійми, в Боже Царство. Бог любить, пам’ятайте про  це, згадуйте й у важких  ситуаціях, і коли ви почуваєтеся десь далеко від Бога і не бачите Його присутності, можливо, не дозволяєте собі зайти в оці обійми, в оце Святе святих, - Бог любить, любить завжди безумовно, чекає…»