Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гість: Валентин Опря, соціальний працівник у МБФ «Отчий дім»
Програма: «Дар усиновлення»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  З нашим гостем – Валентином Опрею, соціальним працівником у Міжнародній благодійній фундації «Отчий дім» – ми говоримо про причини  сирітства у суспільстві.  Насамперед – це бездуховність та безвідповідальність, брак моральних цінностей та безлад у взаєминах. Однак Господь, завдяки Голгофській жертві Свого Сина Ісуса Христа, може стати для кожного Небесним Батьком, може кожній сироті подарувати любов та надію на краще життя. Божу любов та прийняття несуть дітям-сиротам працівники «Отчого дому». Докладніше про це – у нашій програмі.

 

«Я вже присвятив більше 17 років служінню, роботі дітям-сиротам, у різних сферах своєї діяльності, а причина, чому я це зробив – тому що сам був сиротою і знаю, що це таке, коли тебе лишає рідна мама. Знаю, що це таке, коли ти перебуваєш під опікою чужих людей, які можуть безвідповідально нести своє служіння чи виконувати роботу. І коли до тебе ставляться безвідповідально, то ти мрієш про те, щоби, принаймні, цим дітям… допомогти» 

 

«Багато людей працюють. Вони стараються забезпечити дітей усім необхідним. Але їм бракує часу на звичайні, теплі стосунки та спілкування. От соціальне сирітство починається з того, що доросла людина з «офлайну» переходить в «онлайн-режим»: сидить більше в телефоні, перебуває в роботі,  і менше цікавиться долею своєї ж дитини… А діти хочуть бути почутими, а діти хочуть бути прийнятими і діти хочуть, принаймні, знати, що є тато і мама, які їх люблять не на словах…»