Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Тема дня»
Гість: Максим Буковський, служитель церкви «Виноградник»
Ведуча: Олеся Василенко


До нашої розмови про те, як довіритися Богу у виконанні незвичного Його доручення долучається служитель церкви «Виноградник» Максим Буковський. Перше запитання буде таким: Господь нам доручає нам якесь ну дуже незвичне для нас завдання. Часто ми лякаємося цього завдання, хоча й хочемо його виконати. Ми лякаємося невідомого, нам важко покинути зону комфорту і зробити крок у невідоме. То як же довіритися Божому заклику і виконати Боже доручення?
 
«Насправді, для мене поняття зони комфорту – це не є щось погане. Це не так погано, коли людині комфортно і в духовному, і в матеріальному, і в фізичному відношеннях. Я розділяю зону комфорту і зону, де людина не хоче якогось розвитку, чогось нового у своєму житті. Мені спала на думку така фраза: шлях до дискомфорту – дуже легкий, а шлях до комфорту – дуже тяжкий. Тобто, щоб опинитися у комфортному будинку, у комфортній сім’ї, у комфортному духовному стані – потрібно дуже багато працювати. В контексті цього на думку спав Біблійний герой – Іона. У шлунку кита – не дуже комфортно. Але, це Іона обрав такий легкий шлях, який і призвів його до цього дискомфорту. Але потім Господь помістив Іону під велике дерево, яке давало йому тінь – це було для Іони комфортним…»
 
«Відповідаючи на запитання, я виділив 4 аспекти, які потрібно розуміти – тоді вони стають «помічниками», щоб зробити цей крок у прірву, довірившись Господу. Перший аспект – це ризик. Найпершим ризиком є момент, коли ми приймаємо Господа, як свого Спасителя, адже, людина не розуміє, що буде відбуватися із нею далі, як Господь буде проявлятися у її житті, що Він буде змінювати, як це відобразиться на всіх сферах її життя… Другий – це пам’ятати, що Господь не може дати нам поганого. Він дає нам найкраще, і хоче, щоб ми готувалися до цього найкращого… Третій аспект – що Господь ніколи не дасть нам щось понад наших можливостей… Четвертий, і найулюбленіший аспект – треба не боятися говорити з Господом про те, щоб Він у нашому житті зробив якусь надвеличну справу, від якої захопить дух не тільки у вас, але й в інших людей…»