Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Обласна ефірна перекличка»
Гостя: ANNA KA, авторка та виконавиця пісень (м. Дніпро)
Ведуча: Ірина Суботовська
  Творчим людям потрібна підтримка. Про це у нашій рубриці сказала ANNA KA, відома авторка та виконавиця пісень із міста Дніпра. Ми можемо самі себе мотивувати на активну діяльність. Але дуже важливо, щоб поряд були ті, хто нас підбадьорюватиме, адже саме це нам допомагає рухатися вперед…


«… Я свою енергію зараз акумулюю в студійну роботу. Бо я працюю над новим альбомом. Я починала роботу ще до карантину, потім перші декілька місяців була така перерва, стан такий невизначеності, але потім життя почало нормалізуватись більш-менш, і я зрозуміла, що відкладати немає сенсу: якщо є тобі що сказати, що робити, то ти маєш це робити тут і зараз»

«… Дуже, звичайно, важливо для будь-якої творчої особистості бачити підтримку. І коли її немає взагалі, дуже важко, насправді, рухатись кудись. Але коли тобі хтось десь напише якийсь коментар, кожен лайк, насправді, має для творчої людини значення»

 «Звичайно, людина, яка найбільше мене підтримує – це мій чоловік. Я думаю, що у багатьох творчих людей часом бувають періоди меланхолії, знаєте, «я нічого не можу», «я нікому не потрібна», і саме в ці періоди мене дуже підтримує чоловік, щоби продовжувати далі рухатися. Дуже підтримує пастор нашої церкви, батьки мої, взагалі, всі близькі люди дуже мене підтримують. Я ніколи не відчувала якогось спротиву від них….»


«Там [у пісні] я намагалася показати, що бувають різні періоди, коли тобі здається, що ти наче в кайданах, але потім ти розумієш, що тобі так добре. Це насправді не кайдани, а це твоя підтримка…»