Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Обласна ефірна перекличка»
Гість: Тарас Герасимчук, пастор церкви «Нове життя» (м. Царичанка  Дніпропетровської обл.)
Ведуча: Олеся Василенко

  Із пастором церкви Нове життя м. Царичанка Дніпропетровської області Тарасом Герасимчуком ми говорили про те, як Господь приваблює до Себе людей. Як саме Бог говорить – Він нас змушує, переконує, чи ніжно-ніжно нам промовляє? У спільній розмові з Тарасом Федоровичем ми дійшли висновку, що Господь звертається до нас різними способами, через різні життєві обставини, щоб дати духовний порятунок та змінити наші серця…

 

«Ну, взагалі, це дуже глибока тема, яка стосується взаємодії людини й Бога в плані і спасіння, і служіння,  і, взагалі, життя християнського…»

 

«Перший напрямок – це коли Господь кличе людей до покаяння, до спасіння… І, очевидно, що, окрім того, що Господь все зробив для спасіння на Голгофі, Він продовжує брати на Себе основну роль у спасінні людей до сьогодні. Особливо, з мого власного спостереження, це стосується людей, за яких хтось молиться…»

 … Я думаю, що коли хтось молиться особливо, коли люди чують Боже Слово, начебто випадково, але насправді це не випадково. Щось відбувається з людьми, і таким чином Господь продовжує спасати людей… Це що стосується того, як Господь кличе – різними способами, а дуже часто якраз – через якісь труднощі…»

 «Другий напрямок – це якраз взаємини із віруючими людьми або дітьми Божими. І коли ми читаємо оцей текст  - Єремії 20:7 – то це якраз стосується людей, яких Бог вибрав для конкретного служіння. Зокрема, Єремія був пророком Божим, який був покликаний доносити до Божого народу Божу правду, Божу оцінку. Доля в нього [в Єремії]   була дуже непроста, і він говорить: «Господь мені дав це, Господь мене покликав до цього…»

«Ну, взагалі, всі віруючі, всі відроджені духовно діти Божі   ми просто покликані жити в послуху Господу. І тут якраз теж два моменти. Перший – це підпорядкувати своє життя Божому Слову написаному, а другий – це якраз те, що відбувалося з Єремією…»

 «Біблія говорить, що Божа воля є блага, угодна і досконала, і нам потрібно в це просто повірити навіть. Що все ж, коли нас Господь до чогось закликає, то дуже важливо це прийняти і все ж послухатись, тому що ми – діти Божі і ми покликані жити в послуху Богові»