Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Обласна ефірна перекличка»
Гість: Олексій Ісаков, пастор Лівобережного духовного центру церкви АСД (м. Дніпро)
Ведуча: Ірина Суботовська


  Господь каже нам у своєму Слові: «Нічим не журіться, але в усьому молитвою та благаннями з подякою висловлюйте ваші прохання Богові».
  Такі слова нам залишені у 4-му розділі Послання до Филип’ян. Слід відкривати свої бажання Богові, і Він відповість якнайкращим чином. Адже воля Божа – добра, приємна та досконала. Про це зазначив Олексій Ісаков, пастор Лівобережного духовного центру церкви АСД.

 

«Просто згадаймо Біблію, і подивімося, де люди молилися. Ми пригадуємо Христа, коли Він молився просто неба. Пригадуємо, коли Він молився на цвинтарі. Пригадуємо, наприклад, коли Він (особливе благословення) в Кані Галілейській диво вчинив. Гадаю, теж Він говорив слова особливі...»

 

«... Але, насправді, коли у людини потреба, то незалежно, де вона перебуває (вона може перебувати навіть у різному положенні, вона може бути на лікарняному ліжку), це все - можливість завжди звернутися до Бога. Тому що Писання говорить: «Моліться безперестанку, на всякому місці...»

 

«Звичайно, якщо немає віри, то чи є сенс просити? І, звичайно, потрібна віра для того, щоб просити...»

 

«Що таке перебувати у Христі? Треба на це питання найперше відповісти. І тоді віра дійсно має силу...»

 

«Ми можемо просити і думати, що це [те, про що ми просимо] для нас - дуже добре. Але коли ми молимося: «Нехай буде воля Твоя», - тим самим ми і висловлюємо своє бажання, тим самим ми і довіряємо Господу. Тому, я думаю, що в будь-якому разі, що у нас на серці є - добре Богу відкрити. А Він уже відповість найкращим способом...»

 

«Я би хотів відзначити момент щирості. Тобто, якщо це не форма, якщо це дійсно я розмовляю зі своїм Небесним Отцем, то Господь і навчить, і наставить, і підкаже, і з часом це молитовне життя увійде в хороше русло...»