Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гостя: Юлія Кульпіна, організаторка конференції «Народжена царювати», активістка
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Організаторка конференції «Народжена царювати»  й активна жінка Юлія Кульпіна розповідає про себе та своє служіння для Господа,  про ті труднощі, яких довелося зазнати і про духовне відновлення у спілкуванні з Богом. А також Юлія нагадує про те, що важливо бути чесним, коли тобі погано, і приймати молитовну  підтримку надійних людей. Господь ніколи не залишає нас у складних обставинах, завжди поспішаючи нам на допомогу…  

 

«Є люди, які дійсно, як запальнички. Вони постійно в процесі, вони горять і вони постійно віддають. І колись, багато років тому, коли я тільки навернулася до Бога, одне місце Писання, коли Ісус говорить: «Розсипав та вбогим роздав, Його справедливість триває навіки!», дуже зворушило моє серце, мене торкнулося і стало, напевно, девізом мого життя. Взагалі життя на віддачу - це мій принцип. І я так живу...»

 

«Безумовно, єдиний спосіб, який допомагає мені (я ж можу говорити тільки про себе) - це такий час, коли я усамітнююся в Бозі. Це ось час такий, коли я усамітнююся, коли я отримую ось ці сили... Я досить швидко відновлююся, не так багато відпочиваю. Звичайно ж, безумовно, відпочинок потрібен, обов'язково. Я пробувала відпочивати... від служіння, більше приділяти часу собі, але я зрозуміла, що це для мене не зовсім той спосіб, який мені допомагає, тому що мені не зовсім добре. Тому я, звичайно ж, усамітнююся з Господом...»

 

«Безумовно, важливо чого ти хочеш від свого життя. Тобто, яка в тебе стоїть мета. З будь-якого аморфного стану ти можеш вийти тільки, розуміючи, куди ти будеш рухатися. Тобто, дуже важливо нам, християнам, якщо ми говоримо саме про жінок, які в Бозі, дуже важливо розуміти, що хоче від тебе Бог. Тому що я не вірю, що ти просто врятувався, і будеш ходити в церкву сидіти на лавочці або на стільцях зручних, промине якийсь період часу - і ти будеш на небі з Господом. Я вірю, що коли ми приходимо до Нього, у Нього є цілі та призначення для кожної людини і у Нього немає любимчиків... Просто хтось відгукнувся і пішов, почув це і почав рухатися. А хтось, можливо, або не чує, або серце його ще не зовсім схилилося до того, щоб почути...»

 

«Хочеться, щоб жінки завжди потрапляли в атмосферу свята. Можливо, це відбувається раз на рік. І це так видно, як вони красиво одягаються, як вони хочуть завжди в цю фотозону прийти пофотографуватися, для них це подія, люди чекають цього. Для когось це буденне, а для когось це - свято, і, звичайно ж, коли ти це бачиш щороку, ну, це просто так тішить серце»

 

«... Якщо тобі погано, скажи, що тобі погано. Ми тобі допоможемо, помолимося». Тому тут немає такого стовідсоткової відповіді. Комусь потрібна допомога. Можливо, з кимось можна поговорити і ця людина зрозуміє та розкриється. Хтось - не розкриється і дійде до цього сам. Але ось цей затяжний період [пригнічення] - це дуже погано. Тому що ми дуже багато ранимо один одного... Й ось Бог - вірний. Він ніколи не залишить людину в цьому стані. Він обов'язково пошле когось, хто зможе їй допомогти...»