Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика»
Гостя: Nastia Zavie, співачка
Ведуча: Ірина Суботовська

 

   Співачка Nastia Zavie розповідає у нашій програмі, звідки вона родом та де живе нині, як з’явився її псевдонім, де черпає натхнення для музичної творчості, а також презентує свою пісню «Против течения».

 

«Найчастіше за все слова та музика  - мої, і аранжування. Але інколи бувають такі моменти, коли я не можу виразити словами те, що наповнює моє серце, і таким чудом Бог дає мені натрапити на вірші, в котрих ті мої переживання і почуття, які наповнюють моє серце, висловили інші автори. І це надзвичайно…»

 

«Узагалі, якщо проаналізувати, то цей стан [натхнення] може з’явитися раптово, в будь-кому місці, навіть уночі інколи. Або я кудись поспішаю в місті, біжу, і  мене наповнює така енергія словами, які не описати. Інколи я не можу словами виразити,  а інколи вона одразу виливається в пісню або просто у вірш і я відчуваю потяг до написання в такі моменти…»

 

«Це постійна боротьба кожного дня. І коли є ця боротьба, я розумію, що я жива. Звичайно, є різні періоди, інколи кудись заносить і тоді я просто біжу до Бога, плачу, і прошу в Нього милості до себе… Все одно Бог знає твоє серце, і я просто відкриваюсь Йому і розумію, що я можу якось приховувати це. Але від Бога я не сховаюся: навіть коли у мене якийсь неправильний стан, якщо я його не відкрию Богу, то буде ще гірше…»

 

«Якщо так сказати, що все залежить від слів людей, то це також не дуже правильна мотивація. Оскільки, для великого служіння, як сьогодні я прочитала вірш одного поета, не завжди потрібні великі стадіони і багато прихильників. Можливо, там, де немає камери, мікрофонів, інколи проводиться більш масштабне - в небесному, вічному сенсі - служіння, ніж там, де все це є…»