Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Ігор Галенко, художній керівник Палацу студентів, продюсер (Харків)
 Ведуча: Ірина Суботовська

 

 

   Цей випуск програми «Світлі гості» - про те, в яких реаліях ми сьогодні працюємо, служимо, спілкуємося. Карантин показав, що ми маємо виробляти сучасніші форми комунікації. Наш гість із Харкова Ігор Галенко розповідає про новий формат духовної праці, який він та його співпрацівники застосовують на ниві Божій. Маєте нагоду не тільки послухати, але й подивитися цю актуальну програму, яка, ймовірно, стане у пригоді й у вашому служінні.

   

«Спілкування - дуже важливе і ми нині шукаємо форми. І… спочатку ми робили так, що перша частина у нас ішла в прямому ефірі, а в Зумі ми вже подавали тему, було спілкування... І була якась кількість людей, яка нас потішила, що приєдналися люди в Зум. Але бажання, щоб було більше людей, щоб більше людей чуло, щоб більше людей могли спілкуватися, привело нас до дещо іншої форми: ми вже в прямому ефірі [працюємо]. Спочатку у нас іде спілкування з кимось із відомих людей. Зокрема, нині ми запрошуємо відомих християнських виконавців...»

 

«... Не головне - переконати, не головне - змусити, не головне - показати, що ти краще розумієш - «йди за мною і тобі буде краще», а головне - будувати взаємини. Ми бачимо, що наш Бог - Він Бог взаємин. Коли ми дивимося в Едемський сад, там було дерево добра і зла, і дерево життя, й ось коли ми несемо життя, а не коли ми намагаємося мати свої уявлення, сформувавши свої уявлення про те, як наші близькі повинні вчиняти, як наші близькі повинні діяти. Але коли ми хочемо будувати взаємини, коли ми хочемо, щоб нам було добре один з одним і, наші близькі, коли бачать наше щире бажання і любов, починають йти за нами...»