Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Костянтин Косячков, співак (Канада)
Ведучий: Владислав Бондарков

 

  Відомий співак Костянтин Косячков розповідає про своє життя на еміграції, про те, яке значення для нього має  покоління, що навернулося до Бога у 90-х роках минулого століття, а також про створення своєї нової пісні «История», яка великою мірою є автобіографічною.

 

«Ось це покоління минуле бардівське для мене дуже важливе і близьке, в основному через мого батька. Тому що мій батько був дверима для мене в музику... І, коли я приходжу до нього, ми завжди повертаємося в цей пласт... Це для мене історично важливий пласт, який, я відчуваю, десь пов'язує моє покоління і його покоління...»

 

«... Дуже важливе для мене покоління духовне. Тому що в 90-х роках було дуже сильне пробудження. І я ось став частиною цього покоління, перших людей радянських, які стали віруючими»

 

«... Це був неймовірний час для Євангелія і я став частиною покоління масового покаяння, масової євангелізації. Ось я вважаю, що це дуже потужна штука... Це покоління було, це пробудження було, це покаяння було. Це абсолютно безпрецедентний випадок. Такого, в принципі, в світі не відбувається. Це дуже рідко...»