Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика»
Гостя: Ірина Волкова, співачка
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  У той час, як багато людей зазнають психологічної кризи через пандемію, співачка Ірина Волкова створила дві нові пісні. У чому причина цього творчого злету? У спілкуванні з Богом – каже виконавиця. В особистій розмові зі Спасителем з’являються і радість, і натхнення, і сили рухатись далі, і мудрість свідчити іншим про надію у Христі. Про це Ірина Волкова розповідає у нашій програмі «Світла музика».

 

«Секрет у тому, що починаю свій день із того, що спілкуюся з Богом. І, ви знаєте, наповнює мене Бог радістю, дає мені творчий злет, я знаю, він просто приходить з неба»

 

«Я собі живу своїм життям, і від того, що я якісь новини не знаю, я на них уплинути не можу… Я завжди молюся за Україну, молюся за своїх близьких, питаю в Бога: «Яка Твоя воля для мого життя на цей день?», і йду з вірою і на роботу, і в сімю»

 

«Я завжди прошу в Бога мудрості для того, щоб спілкуватися з усіма, хто зустрічається на моєму шляху. І завжди Бог якось дає втішати цих людей, і я з ними спілкуюся. Ми починаємо просто про роботу, а потім  закінчуємо нашу розмову про Бога, про Боже Слово, що це єдина надія, що це єдине, що втішає. І Бог же сказав, що буде зло, що зло це нікуди не дінеться у цьому світі. Тому немає нічого іншого, як шукати Бога, і шукати вічних цінностей»

 

«Кожного разу, коли створюється пісня, вона, в основному, створюється поступово. Приходять якісь фрази, але одночасно з мелодією. І навіть якщо пісня не дуже радісна, але настільки наповнює Дух Божий, що ти ходиш і радієш… Я відчуваю присутність Бога і оцей творчий процес я дуже люблю»

 

«Насправді в мене багато таких пісень, які торкаються невіруючих. І люди мені про це говорять. І, наприклад, мої знайомі, які до церкви не ходять, але вони завжди послухають мої пісні. Їм цікаво, що саме я там створила… Вони завжди просять: «Надсилайте мені свої пісні»

 

«Я думаю, що ця невидима сила – це Божий Дух. Бог торкається сердець і тільки Він може їх змінювати. Тому я завжди перед тим, як записувати пісню, співати десь на концертах, кажу: «Господи, будь ласка, дій через цю пісню. Хай більше людей спасуться, хай отримають надію, хай у кожного стане кращим життя». У пісні слово діє…»