Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика»
Гостя: Світлана Майборода, співачка, радіоведуча, місіонерка
Ведуча: Інеса Опіканець

   Наша сьогоднішня світла гостя має багато талантів: вона і авторка, і виконавиця, і радіоведуча, і місіонерка… Світлана Майборода (так звуть нашу гостю) служить Богові у різних сферах. У нашій програмі вона докладно розповідає  про своє служіння, представляє свою творчість, зокрема, дві пісні, а ще ділиться думками про ті таланти, які дає кожному з нас Господь, про досконалу Божу любов, якої потребують усі без   винятку люди, і бажає усім вам, дорогі друзі, постійної радості, яка цілком можлива, якщо поруч – Господь…

 

«Я думаю, що кожна людина повинна, перш за все, знати Господа Бога і знати себе. Ось написано в Біблії: «Уважай на самого себе та на науку». Дуже важливо не дивитися ні на кого. Просто ми дуже індивідуальні. Ви - індивідуальні і я - індивідуальна, кожна людина. І вона гарна...»

 

«І ось цей талант, який Бог дає, Він дає цій людині, напевно, по можливості його реалізувати. Тобто, немає людей, котрі мали б такий талант, який Бог не дав би можливості їм реалізувати. Таким людям, котрі в якомусь переживанні або в пошуку відкриття себе я б, напевно, побажала молитися, бути в пості. Можливо, це нині не модно. Але просто це справді твої стосунки з Богом і твоє розуміння себе теж...»

 

«... Любові потребує кожна людина. Це єдине, чого потребує і малий, і дорослий, і молодий, і старий, і молодий. Як то кажуть, «любові всі віки покірні». Тільки тут йдеться в сенсі закоханості або людських взаємин. Але якщо ми говоримо про Божу любов, то вона досконала і вона вища за все, що відбувається»

 

«... Мир і спокій - це великий дар від Бога. І я б хотіла побажати, щоби всі християни, які так себе називають, просили у Бога ось цього спокою. Особливо в час недолі. Ну, в такий, як нині або який-небудь інший. У кожного є свій період, коли ми йдемо «долиною смертної тіні», коли нам дуже важко. Але кожна людина пройде через це. І якщо з нами Бог, Він поруч, і Він дає ось цей мир, який ніхто не може дати...»

 

«Усім побажання - радіти. Коли я приймала хрещення, мені було 14 років, і мені подарували таку картинку. Там було написано: «Радійте завжди в Господі» (Фил.4: 4). І тоді я подумала, що це дуже легкий вірш. Насправді, це дуже непросто. [Але я бажаю] кожен день радіти, радіти тому, що ми - діти Божі, що наші імена записані на небесах, що Господь з нами і в труднощах, і в радощах. Я хочу побажати радості. Радості, яка буде постійною, незалежно від обставин. Миру, любові, здоров'я всім нині зичу»