Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика»
Гість: Андрій Ніколайчик, співак
Ведучий: Владислав Бондарков

  Співак Андрій Ніколайчик представляє у нашій програмі свою нову різдвяну пісню «Кто Он для Тебя?», ділиться історією, як вона народилася і яке послання хоче нею донести слухачам. Також Андрій розповідає про те, як навернувся до Бога і почав Йому служити.

«Якоюсь мірою потрібні, звичайно, основи [музичні]. Я ніколи не заглиблювався занадто далеко. Чому? Тому що це за бажанням. Якщо люди хочуть, вони просуваються глибше. Але основи, звичайно, потрібні, для того, щоб самостійно розучувати матеріал для служіння, читати акорди хоча б, читати мелодії, партії. Звичайно, зараз медіа на такому рівні, що можна наспівати, розіслати і всі в навушниках вивчають...»

 

«... Я зараз більше налаштований на те, щоб реалізовувати авторський проєкт, щоб громадськості авторські пісні надавати. І не просто worship, ...я пропоную таку альтернативу, більше пісні інформативні, які торкаються, спонукають замислитися...»

 

«Навіть ось ця різдвяна пісня, яку я написав, вона не просто з різдвяним текстом, але вона з питанням, вона трошки з таким викликом, і її можна слухати не тільки тим, хто вже прийняв Христа, а можна ставити собі це питання: хто Він для тебе? Хто Христос для тебе?..»