Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Павло Волков, співак
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  «…Бог мене проcто наповнив Своїм Духом, Своєю любов’ю і розумінням того, що Він думає навпаки, абсолютно навпаки. Він завжди каже, що я гарний, Він завжди каже, що у мене все вийде, що Я тебе підтримаю, і так Він каже не тільки мені, але й кожному з вас».  Співак Павло Волков ділиться з нами своїм досвідом близького спілкування з Богом і тими відкриттями, які Господь дає у цьому спілкуванні, відкриттями, які підбадьорюють і дають сили рухатися вперед, і надихають активніше служити Йому своїми талантами…

 

«… Ісус Христос, Який живе в мені, Він насамперед є тим запалом і тим натхненням, Який надихає мене і надалі і дає мені якийсь стимул працювати над собою. Але якщо відповідати на питання про людей, хто мене оточує, то, насправді, це мої батьки, мій пастор, мої друзі-служителі, з якими я працюю і друг, з яким я працюю над піснями…»

 

«… Такі гурти як Skillet… вони живуть християнським життям, вони показують приклад у своїх соціальних мережах і в спілкуванні особисто, на тих самих концертах або після концертів, і показують своїм життям Христа. І навіть на концертах, коли вони виходять посеред невіруючих гуртів, вони кажуть про Христа, вони говорять зі сцени Євангеліє… Грають якісну музику, яка на рівні тих самих невіруючих людей…»

 

«… Зазвичай, частіше за все у мене виходить через музику писати текст. Я спочатку пропускаю музику через себе і думаю, про що вона говорить, що Бог мені передає зараз ці мелодії, ці акорди, ці тексти, ці думки. І так народжується пісня»

 

«… Ця пісня про думки. Напевно, можливо, тому і альбом називається «Думки». Ця пісня про думки, з якими ми боремося насправді кожен день, про те, що в нас щось не виходить або про якісь сумніви в тому, що ми робимо щось не так…»

 

«… Я молився. Я молився і розмовляв з Богом вголос. Я відійшов у ліс, трошки подалі, щоб мене ніхто не чув, щоб я відчував зараз тільки Бога і з Ним розмовляв. І я з Ним говорив дві години точно… І це були настільки натхненні і наповнені Богом моменти, яких я ніколи в житті не відчував. Бог відповідав мені на питання, які я Йому ставив. Відповідав думками, ви знаєте. Бог по-різному відповідає - і через інших людей, навіть через невіруючих людей, через телебачення, через пастирів, через Слово Боже. І от коли я молюся, говорю вголос і Він посилає мені думки. І в цей момент я розумію, що це не я кажу,  я б до цього ніколи не додумався. Це Бог мені відкриває…»

 

«Бог мене проcто наповнив Своїм Духом, Своєю любов’ю і розумінням того, що Він думає навпаки, абсолютно навпаки. Він завжди каже, що я гарний, Він завжди каже, що у мене все вийде, що Я тебе підтримаю, і так Він каже не тільки мені, але й кожному з вас»