Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Віталій Стебенєв, продюсер програми «Моя история» (телеканал «Небеса ТВ7»)
Ведуча: Олеся Василенко

 

  Наш колега Віталій Стебенєв розповідає про своє плідне багаторічне служіння в Асоціації милосердя «Еммануїл», а також про нинішню духовну працю на християнському телеканалі «Небеса ТВ7» у якості продюсера програми «Моя история». Також ми надихнемося історією про те,  як Бог давав Віталієві  сил долати кризи у житті та вчив правильно ставитися до них. Постійна молитва і довіра Господу – ось що допомагало у непрості життєві періоди…

 

«Я просто шукав Бога у своєму житті, і знайшов Його через мультфільм «Суперкнига», тому що, в принципі, цей мультфільм дійсно справив такий вплив на багатьох людей по всьому колишньому Радянському Союзу… Я шукав всюди істину, в різних філософіях, але мене зацікавив цей мультфільм, тому що це було цікаво багатьом людям почути про Бога, коли це був ще Радянський Союз…»

 

«… Кожен день я ходив і дивився на небо і просто  хотів (моя така була свого роду молитва), що я прагну бути такою людиною, як це задумано десь там, нагорі. І я думаю, що оце бажання знайти Бога, бути такою людиною, яка могла б реалізувати себе, все те, що закладено, я впевнений, що Бог чує. Тому я радий, що через моє служіння, через служіння всіх людей, з ким я працював і працюю, ми говоримо про найважливіше: що є Бог, Який  хоче дати найкращу долю кожній людині, і я в своєму житті бачив, як Бог завжди відповідав…»

 

«Я чітко знав, що моє покликання – служити Богу, і коли ти знаєш, що це ти робиш не тому, що це робота, що за це тобі платять, а тому, що це є місія твого життя…»

 

«Я не розумів, що кризи – це нормально.  І треба просто бути готовим  до цієї кризи. Це як шторм на морі, не можливо, щоб завжди був штиль.   І ці кризи допомагають. Тому треба бути готовими, що кризи можуть прийти, будь-які: фінансові, здоров’я, стосунки… Але що допомагає? Це, звичайно, постійна молитва. Я просто стільки, можна сказати, ніколи не молився. І я вірив, що Бог допоможе проходити різні ситуації. І це те, що працює. Нам, навпаки, треба не замикатися, а просто більше віддавати цю проблему Господу…»

 

«Бог може допускати, кризи приходять, і для Нього, як для нашого Небесного Батька, важливі наші стосунки. Він Всемогутній, Він сильний допомогти. Тому ця віра… ми не повинні її втратити до кінця нашого життя. Тому я, проходячи це випробування, був твердо впевнений, що Господь не залишить, Він допоможе, Він контролює, і я думаю, що Йому приємно бачити нашу довіру…»

 

«Вийдіть із зони комфорту, почніть робити щось нове. Не фокусуйтеся на тих проблемах, які зараз є. Ситуація дуже складна. І ви знаєте, чому мені легше говорити? Тому що я пройшов останні два роки… Бог допоможе, Бог дасть сили. Не думайте, що вам самим своїми зусиллями треба щось зробити. Робіть те, що ви можете робити сьогодні. Почніть турбуватися про три сфери свого життя: фізичний стан, душевний стан, налагодження стосунків у сім’ї, з родичами, сусідами… Читайте більше, моліться більше і більше часу [проводьте] з Господом. Це вихід…»