Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гостя: Аліна Доніка, співачка
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Ім’я співачки Аліни Доніки вже відоме багатьом нашим слухачам. Її пісні часто звучать в ефірі Світлого радіо. Зокрема, «Не бойся, ибо Я с Тобою». Ці слова підбадьорюють нас усіх і нагадують, що Господь – завжди з нами.  Докладніше про цю пісню, а також про  життя і творчість розповідає світла гостя нашої програми.

«… Я би хотіла, щоб тільки Ім'я Бога було прославлено. Тому що все, чого я досягла... - випустила пісні для слави Божої - це все з ласки Божої...»

 

«... Навіть ось пісня ««Не бойся, ибо Я с Тобою» - просто я прочитала, мене вірш так сильно зворушив, і це, напевно, була одна з перших пісень, що я взагалі колись писала. І те, що вона так сильно впливає на людей, це не тому, що я так її написала, а саме тому, що це Слово Боже і воно торкається людей»

 

«Я розуміла, що... Бог кожній людині дає якийсь талант, і треба розвиватися в цьому, щоб, у міру можливостей, якомога більше цим послужити Богові, на славу Йому»

 

«... У мене народилася дочка, їй нині майже півтора року. І якось я питала Бога, як правильно поєднати материнство зі служінням і з усім, що я роблю, щоб це все служило для Бога. І Бог мені в серце промовив, що ми повинні бути Йому вірними в усьому, що приходить в наше життя... Що я маю на увазі? Наприклад, якщо я зараз мама, то мені треба якомога більше прислужитися Богові як мама...»