Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гість: Андрій Гоцуляк, радіоведучий («Голос надії»)
Ведучий: Владислав Бондарков

 

   Наш світлий гість Андрій Гоцуляк – сучасна і активна людина.  Крім роботи радіоведучого на станції «Голос надії», він утілює ще багато різноманітних проєктів. Їх Андрій здійснює для того, щоб позитивно впливати на людей, давати відповіді на їхні питання та підтримувати у непростий час. Докладніше про це – у нашій програмі.

 

«Я все життя мріяв працювати на радіо. Це не моя профільна освіта. І я взагалі чудом потрапив туди, Бог мене туди помістив. І я дуже хотів на ранковій програмі [працювати]. Але я ніколи не знав, що це буде кожного ранку. Що я буду чистити зуби, сидіти на ванній і думати: «Боже, як пережити цей ефір і там просто не заснути?!» smile  Але все добре»

 

 «Це сучасна форма, тому що ми створюємо відеоконтент. У нас можна знайти класний інформаційний контент… Він зрозумілою мовою передає істину. А є наша, така ключова команда, якою я пишаюся, в нашому офісі, наш продакшн-відділ, … вони створюють відео, які говорять про сучасні проблеми, про те, чим ми всі живемо зараз. Ми аналізуємо просто наші відгуки і нові ролики створюємо  згідно з тим аналізом. І в цих сучасних проблемах ми намагаємося дати надію і сказати, що Ісус не зробить усе супер. Але Він знає, як змінити твоє життя…»

 

«… Не можна бути одночасно з однаковим проєктом у всіх соцмережах і робити все однаково. Потрібно мати до кожної підхід і потрібно кожну знати, розуміти її контекст, розуміти її підґрунтя, для того, щоб  знати, на які чинники тобі натиснути, щоби повпливати»

 

« …Говорять: «Люди сьогодні не читають»… Слава Богу, я вдячний тим людям, які читають те, що я пишу, тому що я розумію, що їх торкається, їм це потрібно…»

 

 «… Дуже часто ми думаємо, що живі ми винятково завдяки тому, що ми дихаємо, бачимо, чуємо і можемо помацати. А насправді ми живі ще й від того, що ми відчуваємо…»