Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Влад Беллос, музикант (Портленд, США)
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  У наших програмах ми знайомимо вас, дорогі друзі, із цікавими творчими людьми, які пізнали любов Христову. Сьогодні у віртуальній студії Світлого радіо – музикант Влад Беллос із американського Портленда. Світлий гість ділиться  з нами не тільки своєю творчістю, зокрема, англомовною піснею Who’s to say, але й власним життєвим і духовним досвідом. Як Влад розставляє пріоритети у питаннях Бог - сім’я – служіння і як Господь відкривається йому – про це ви дізнаєтеся просто зараз.

  

«Я про себе можу сказати: я дуже виріс не тільки як музикант, [але і в тому], як поклонятися через музику, як вести людей у поклонінні... Можна просто музику грати, а можна ще й відчувати, як Дух Божий приходить через тебе. Ти - як інструмент, через тебе як би Божа слава виявляється і просто ти відчуваєш, що Він поруч...»

 

«... Я бачу пріоритети. Це Бог, потім дружина, потім дитина (син Джозеф). А потім служіння. Тому що коли порушуєш цей порядок, тоді багато чого в житті порушується. Тоді плід важко Богу принести. Тому що пріоритети неправильні...»

 

«Це особливе, особливе відчуття, коли Бог [говорить]. І Він багато речей відкриває мені. Це, звичайно, не так, що можна стати на коліна, помолитися і Бог кожного разу промовляє. Він у правильний час говорить. І у нас які потреби є, ми молимося, ми читаємо Біблію, і в правильний час Бог відкриває. Це маленький приклад, як до мене Бог промовляє»

 

«... Я згадав і потім прочитав цей текст Писання, 1-е [Послання] Івана 4:18: «У любові немає страху, але досконала любов проганяє страх». І досконала любов - це тільки Бог. І коли ми знаємо, що ми - в Його руках, то ми знаємо і відчуваємо, що Він нас любить, і ми у стані цьому перебуваємо, і знаємо це, що у нас перед майбутнім немає страху, і тоді приходить просто спокій, і глибоке розуміння, і радість, що ми - в Божих руках...»